Wspominam się Peter(Piter) dodatkowo istnieję skromnym chłopakiem

Cześć! Określam się Peter(Piter) natomiast istnieję wstydliwym facetem lat 17 o dopuszczalnej postawie ciała dzięki doskonaleniu parkour. Opiszę wam o wakacjach, które odegrały się rok owemu. Rodzice powiedzieli, iż jedziemy nad morze co mnie wysoce ucieszyło, ponieważ dawno nigdzie nie byłem a mogłem spozierać na ozdobne miłej zaś dążyć wakacyjnej miłości.

Dowiedziałem się, iż wędrujemy do Krynicy Morskiej na tydzień. Po długofalowej natomiast banalnej podróży udaliśmy się do sąsiadów, jacy tam mieszkali.

Zetknęli się z nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było pięknie, słońce świeciło, fale tłukły się o bok, i grunt jak jednak istniał bezduszny. Mój kolega oraz ja zaskoczyli wykładać w piłkę, po paru chwilach weszła nam skóra za parawan, opuścił także przeprosiłem tudzież w aktualnym szczególe serce zapomniało mi dzwonić, ziemia się zatrzymała, zaś mi było entuzjastycznie. Zza parawanu pokazała mi się piękna, atrakcyjna miła w wieku 17 lat. Włosy czarne do skrzydeł, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, rozwój tak 167 cm. Była niebieskie bikini mówiące jej oczy. Jędrny tył natomiast wielkie piersi. Powiedziała pozwalając się : 

– Nic się nie stało, wyjątkowo uwielbiam migotać w piłkę, mogę się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, działać spośród taką niesamowitą panienką w skórę wówczas jako odnaleźć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się także zapytała niczym mi na miano ?

Odpowiedziałem:

– Peter, natomiast twoje ? 

– Ania 

– Ania, dobre imię

Podziękowała natomiast zapoczątkowali wygrywać. Po wszelkim dniu na plaży odeszli na lody a ruch. Zdobył od niej utwór telefonu oraz namiary gdzie się zastrzegła a wcale jest. Dzień później nie odczuwał jej na plaży, dzwoniłem, jednak tamte nie odbierała, wieczorem rodzice poszli gdzieś do partnerkach, zaś do mnie zadzwoniła Ania, byłem zaskoczony, ale dobry, odebrałem oraz zetknął się spośród nią na marsz wieczorem po plaży, jeśli właśnie chodzili, co pewien termin przyswajali sobie w oczy. Po plaży zaprosiłem ją do siebie na którykolwiek obraz, albo tabletka w niniejszym formacie. Zatelefonowałam do rodziców także opuścili. W bloku walczyliśmy film (horror) natomiast znosili się na zakładanej wersalce, po opinii co raz koło siebie. Po filmie został muzykę przyjemną z notebooka oraz zamontował się nieopodal niej. Spoglądała w moje oczy, a ja w niej, było mega słodko.