Skończył się na nią, wdarłem się językiem do jej ust, otworzyliście się namiętnie całować oraz przygotowywać.

Skończył się na nią, wdarłem się językiem do jej ust, otworzyliście się namiętnie całować i analizować. Wybrał się do jej piersi – dość dużych, kiedy na jej wiek. Zacząłem ssać jej sutki, przygryzać je. Ola aż ugięła nogi z rozkoszy. Zapytałem jej, lub jest dziewicą. Odpowiedziała, iż naprawdę.

– Liczę być miły?

– Nie, toż osiąga stanowić pierwotny seks

– Rozkaz – i ucałowałem ją w rękę.

Zjechałem w wykop a stosuję pić jej wargi sromowe.

– Noż kurwa, wpisz we mnie, ponieważ nie wytrzymam!

Wjechałem moim 20 centymetrowym penisem w jej pustą cipkę, Ola krzyknęła również z płaczu oraz z przyjemności. Przeprowadzał ją mało z prędkością światła, a Ola pojękiwała. Ażeby ją zagłuszyć, rozpoczął się spośród nią całować. Po 10 minutach Ola zapytała mnie:

– Chciałbyś spróbować seksu analnego?

– Jasne!

– Musisz tylko mój otworek na obecne przygotować.

Splunąłem na łapę i spróbował wpychać palce do jej dupci. Chwilę później, palce zastąpiłem językiem.

– Jestem przekonana – wyszeptała

– Wchodzę!

Wsunąłem się w nią. Krzyknęła z bólu, jednakże nie chciała, bym przestał. Faktycznie wówczas ją dążył, robiąc razem jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, i ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie mam trysnąć.

– Scena w dupci, branżę na osobę

Więc trysnąłem. Potężnym ładunkiem nasienia dokonałby jej dupcie, po czym wyjąłem interesu a spróbował prowadzić strugi nasienia na osoba. Ola zaczęła mi obciągać, a część nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała dobrze: z dupki wypłyną nasienie, nasienie na maski także we włosach oraz sperma, jakiej nie dała rady połknąć, wykluczająca się z ust. Usiadłem na ziemi, ona usiadła mi na kolanach. Odpoczywaliśmy po seksie, uważali się już ubrać gdy nagle…