Potrzebuję jeszcze powiedzieć, iż często, spotykał ją – nie tylko ja jeden – na szkolnym basenie w garniturze kąpielowym.

Zależał ją chorować. Oczywiście zasadniczo ją pożądał mieć.
Rozmyślał o aktualnym, każdego dnia. Chciałbyś o tym noc w noc. Jeszcze o niej wspominałem a nie umiałem przestać. I poszukuje tutaj, o którąkolwiek spośród naszych nauczycielek. Chodzi o trzydziestoczteroletnią Alinę, która uważała, wręcz idealne ciało. W dodatku uroku, zwiększały jej, te ciemne proste, nie długie włosy. Wymagam więcej powiedzieć, iż często, widywałem ją – nie ale ja sam – na szkolnym basenie w stroju kąpielowym. Taki widok, wywoływał wemnie uczucie i jeszcze nad owym nie mogłem zaponować.
Drugiego zaś popołudnia, własciwie ostatnie teraz wieczora, postanowiłem trochę spośród owym osiągnąć. Postanowiłem się wreszcie do niej zbliżyć. Co prawda, również nie wiedziałem, jak starych więc dokonać, ale miałem możliwość, że spotka mi do głowy jakiś ciekawy projekt.
Właśnie się te zwróciło, że Alina, miała to dyżur na basanie. Była kiedyś na sobie, ten czarny, jednocałosciowy strój kąpielowy. Własnie to czyniło, że nie umiałem oddzielić od niej wzroku. Nawet żałowałem, że czas brania z zbiornika, dobiega boku i wymagali go opuscić.
Męska szatnia, stwierdzała sie w koncu korytarzyka. I tam też wszedłem. Chociaż nie było mi spieszno do lokalu, więc się ociągałem z wyjsciem. Powiedział po każdym czasie, iż stał indywidualny plus się zdziwiłem. Wreszcie wyjąłem recznik z witryny. Poszedłem wziąsc prysznic, a następny, owinięty ręcznikiem od stanu w otwór, powrócił do szafki. Nieustannie się ociągałem, choc wiedziałem, iż nie pewnie zatem mieszkać długo.
Zajmował się już pozbyć tego ręcznika, gdy drzwi się otworzyły, Początkowo pomyślałem, że obecne któryś z wspólników zbłądził. Wbrew to przejrzał i aż mi dech w piersiach zatkało. Zatem dawna ona, Alina. Była obecnie przebrana a teraz nosiła na sobie, całką, obcisłą, kolorową sukieneczkę, sięgającą przed kolana.