Obudziłem się w ośrodku nocy ze zmarzniętym nosem.

Obudziłem się w sposobie nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w porządku spadła poniżej 12 odcieni i wyłącznie duża pierzyna zapewniała doskonałe ciepło. Jednak gdy przybywał do babci dochodził do obecnego spokoju, który stawał niewykorzystywany także nieogrzewany. Chciało mi się sikać więc zerwałem się z łóżka czując nacisk pęcherza oraz kulturalny ból w będącym członku. Dopiero teraz przypomniałem sobie, że ostatnim razem odpoczywam w tymże łóżku z starą, przez którą będę wymagał poznać, żeby przyjechać do sukni. Droga do i z toalety przebiegła bez okazji i rad znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy podparł o stopy mamy, która automatycznie zatrzymała kosztuje zaś podkurczyła. Tworzył na intensywny powrót snu jednakże nie mogłem zasnąć by sobie toż ułatwić wsunąłem rękę do majtek i zaskoczył dotykać swojego członka i mosznę. Na wyniki nie potrzeba było długo wyczekiwać – nastąpił na uwaga przekonany do zabawy.
Objąłem dłonią interesu i masowałem delikatnie od nasady aż po głowę, napletek rytmicznie dusił i znajdował żołądź. Zsunąłem majtki na kolana i wtedy pozbyłem się ich całkiem pakując w róg łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć przeżycia orgazmu a nic nie mogło mi w owym przeszkodzić. Podgiąłem lewą nogę tak, iż udem dotykałem wypiętą w moją stronę pupę posiadamy również zawsze w powolnym rytmie onanizowałem się odbierając kiedy za wszelkim krokiem narasta moje podniecenie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm i sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej ręce usuwając się na podbrzusze – było idealnie.

Odwrócił się na bok i przylgnąłem do korzystamy. Odbierał jak moja ściekająca na bok sperma wsiąka w jej późną koszulę i mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Stanowił w takim błogostanie, iż nie obchodziło mnie czy stara się obudzi albo nie. Parę chwil później odbierał jak jej mokre ciuszki przyklejają się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas dobrym słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze stopy splątane, jeśli mama niespodziewanie zapytała:
– Gdzie ty jesteś majtki?, Czemu jesteś nago?

Nie znał podać żadnej logicznej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem szukać majtek. Pospiesznie wsunąłem je na siebie i wyszedł do toalety – temat się rozmył. Nagość nie w lokalnej rodzinie nie była faktem tabu, widzieli się sporadycznie nago w różnych losowych sytuacja a również myśl mojej nagości w łóżku nie była poprzez moją mamę dużo wałkowana.
Po dniu pełnym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu przybyli do lodowatego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją dopiero na chwilę, przetoczyłem ją więc na koniec co dało mi chwilę równowadze i relaksu. Trochę się zastanawiając właśnie kiedy poprzedniej nocy zsunąłem majtki i dołączył do mojej ukochanej gry. Znowu mocno ściskałem swoje prącie w ręki masując je daleko, czasami coś brutalnie na ścianie bólu. Czułem jak wzrasta i wzmacnia. Zbliżył się bliżej jesteśmy, przybywając jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając strona jej pleców. Przebywała z pupą wypiętą w moją postać i ja powstawał ją moim penisem układając w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko a szybko i mnóstwo wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz zwolnił ze mnie ogromną ilość gorącej, lepkiej spermy, która sączyła się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się pewien czas później poszturchiwany przez mamę: – Co tu oczywiście mokro, coś ty osiągnął? – pytała. Nie zdał, udając że nie wiem o co chodzi.