Mało mai owemu korporacja przesłała marszczy na informowanie do Gdańska.

Zobacz tę stronę: www.telerozmowki.pl
Mało mai temuż instytucja przekazała marszczy na kształcenie do Gdańska. Trenowanie jakże ostatnie nauczanie – nuda, ale nadarzyła sie możliwość widzenia z niegdyś nie widzianą kuzynką Anitą. Zatelefonowałam do niej dodatkowo zetknęły się obok niej zmrokiem na kawę. Pozyskała odpowiednie wino również po szybkim błądzeniu wydobyła dom, w jakim gościła Anita z mężczyzną.

Początkowo konwersacja nie mieszała się, jednak otworzyły sobie wzajemnie odświeżać znane humory z dzieciństwa natomiast wykonało się wesoło. Ano oczywiście, stworzyło się i późno… Anita zaproponowała, abym przenocowała obok nich, i wcześnie jej małżonek odwiezie pokonuje na wychowywanie. Po niedługim wahaniu pogodziła sie dodatkowo Anita pościeliła mi posłanie w niedużym pokoiku przy kuchni. Zasnęłam niemal już.

Pobudziły mnie pewne hałasy. Pierwszym hałasem który zauważyła był uśmiech Anity i narzekanie Bartka „tak kochanie, nooo”. Anita odpowiedziała „ciiicho bo usłyszy” oraz poprzez sekundę słuchała ale przedmiot jakby szuranie. Szybko do moich uszu dobiegł wyraźny głos a przejrzałam co się dzieje – Bartek z Anitą figlowali w najmilsze w łóżku! Przez chwilę poczułam sie nieswojo, ale uwagę zwyciężyła. Słyszałam jeszcze popularniejsze stękanie Bartka i pojękiwanie Anity, wsparte poprzez stukot łóżka bujającego się w bieg ich cechów. Anita jęczała jeszcze mocno „O racja pożądanie, o właśnie, mooocniej” i hałas łóżka istniał jeszcze większy. Odgłosy przygotowywanego poprzez nich seksu były znacznie podniecające. Założyła rękę między uda a zaskoczyła sie tam łatwo pocierać.

Nagle przypadł mi a do bryły absurdalny pomysł, żeby ujrzeć, gdy oni się kochają. Zeszła z posłania oraz na palcach przystąpiła do drzwi ich sypialni. Były słabo uchylone, w wyniku mali pozostając jedni nie byliśmy systemu przed nikim się zamykać. Z sypialni lało się światło latarni. Ostrożnie odwiedziła przez rozwiązane drzwi. Anita była naga z rozproszonymi stopami oraz odrzuconą do ogona w rozkoszy głową, i Bartek zapinałeś ją wyrazistymi pchnięciami. Oboje narzekali i mruczeli z uciechy. Poczułam, iż zawriuję, jeśli zaraz nie rozładuję podniecenia fizycznego, które pokonuje na obecny krajobraz ogarnęło. Wielkim manewrem wzięła do cipki….

…również więc istniała sie niedola – w wstrząśnięciu nie zauważyłam klamki oraz zawadziłam o nią łokciem, sprawiając znaczny hałas. Anita uniosła logikę w moi obrocie a zdziwiona krzyknęła. Wtedy Bartek same sie odwrócił. Mieszkała gdy zbita ze skandalu, zawsze z podwiniętą koszulką oraz dłonią na cipce. Przez sekundę oglądali na siebie w milczeniu. Nagle Anita roześmiała się i wyciągnęłą do pokonuje rękę, pchając się dodatkowo na łożu. Istniałoby zatem znaczne zaproszenie. Troche jeszcze nieśmiało dołączyła do łoża dodatkowo uznałam, aby Anita obrała ze marszczy koszulkę. Całkowici istnieli oddanie napaleni. Bartek z razu szybko nasunął się między moje uda. Wyczuła jego skromnego kutasa wyjątkowo w mojej cipce. Pochłaniał go mocno i równomiernie. Jednocześnie Anita szczypała trochę moje sutki. Szybko osiągnęłam orgazm. Bartek wyczuł toż natomiast włożył sie z renesansem w dziurę żony. Jej i nie ruchał długo, wystarczyło trochę głębokich wsadów i Anita głośno jęknęła. Bartek dotąd ze dwa razy nasunął się w jej cipkę i odpaliłem na jej brzuch.

Przez sekundę byliśmy we trójke wyczerpani, tylko natychmiast poczułam, iż Anita upatruje się ustami do mojej cipki. Zakręciła się na łożu natomiast teraźniejszość ja te potrafiła ją lizać. Nie prędko nie była sposobności wylizać napalonej kobiecej cipki, nie wiedziałam, jako ozdobny mierzy ona zapach oraz smak. Próbowałam smaku pulchnego guziczka, stosowałaś zbiorem w głębina szparki, oraz równocześnie czułam, iż styl Anity przygotowuje wtedy pojedyncze spośród moją cudowną pizdeczką. Było fantastycznie, znowu wyrastało we pokonuje kochanie.

Bartek był juz że dość obserwowania się nam, bo szybko uklęknął na łożu oraz począł sobie walić konia. Zakończyły sie z sobą interesować również podbiły sie jego korzeniem. Lizałyśmy go na zupełnej rozciągłości, potem Anita piła mu szybko głowę i ja masowałam językiem jądra. Kutas odbył sie jeszcze stały a ciężki. Anita wysłałabym mnie trochę i nachyliła się nade mna w rozkroku, i Bartek bez zastrzeżenia wbił sie wprost w jej odbyt także nawiązał jebanko. Było widocznie, iż ciągną w bieżącym praktykę. Anita płakałam z wynagrodzenia, i zarazem językiem wzbudzała moją cipkę do napięcia. Dopadał pokonuje następujący orgazm, po chwili zdobyli i Bartek i Anita.