Nagle usłyszeliśmy kluczem karty otworzyć drzwi kabiny

Nagle usłyszeliśmy kluczem karty otworzyć drzwi kabiny. Larry i Jake wszedł przez drzwi i zobaczył Joann i ja trzymając się za nagie ciało. Nie ruszał się, ale po prostu uśmiechnął się do naszych mężów. Larry powiedział: „Widzisz, mówiłem ci, że znajdziemy je tu z powrotem”. Jake poprosił gdybyśmy zabawę. Powiedziałem, z wielkim uśmiechem na twarzy „, więcej zabawy, niż można sobie wyobrazić”. Joann odpowiedział, „ale możemy mieć o wiele więcej zabawy”, bo dał chłopakom do nas dołączyć. Nie trwało to długo, chłopaki usunąć swoje ubrania i dołącz do nas na łóżku.
woman-466130_1280
Właśnie wtedy Joann wstał z łóżka i powiedziała, że był trochę zmęczony i potrzebuje trochę czasu, aby odzyskać. Spojrzała na mnie, aby powiedzieć „pójdź w moje ślady i chodź tutaj”. Mam również z łóżka i stanął obok niej. Powiedziała chłopakom, że my właśnie mieliśmy bardzo wyczerpującą miłość czyni sesję i Cindy i musiałem się trochę odprężyć. Obaj zaczęli narzekać i poinformował nas (tak jakby nie już wiedzą), że obaj byli bardzo napalony i potrzebne dobre kurwa, aby je złagodzić. Joann powiedział „śmiało, nie pozwól nam Cię zatrzymać, będziemy tu siedzieć i oglądać”. Oboje usiedli na krzesłach obok łóżka.

Joann powiedział mi wcześniej, że Larry lubił seks z mężczyznami, ale wiedziałem, Jake mówi, że nie podoba. Widziałem go do tego kilka razy i wydaje się mieć dobry czas z nim. Nie wiem, dlaczego po prostu nie przyznać, że to lubi. Zacząłem się przekonać Jake’a pozwolić Larry ssać jego fiuta. Larry spojrzał na Jake’a, aby zobaczyć, czy mógłby pozwolić mu to zrobić. Jake nie daje tak dużego oporu Larry pochylił się i zaczął delikatnie masować dłonią Jakes koguta. Jego kogut nie było trudne, ale wydawało się, skakać, kiedy Larry pierwszy dotknął. Obserwowaliśmy, jak jego penis rósł i dostał twardy tuż przed naszymi oczami. W ciągu zaledwie kilku minut, Larry miał kurek Jake’a tak mocno, jak ja kiedykolwiek widział.

Larry wziął kurek Jake’a w usta i zaczął ssać na jej temat. Kurek Jake’a jest dość duże, nie mogę się to aż w ustach i nie mogłem Larry. Podczas ssania głową koguta, Larry przesuń jego dłoń w górę iw dół szybu Jake’a. Joann i ja po prostu usiadł i patrzył show. Mógłbym powiedzieć przez wyraz twarzy Jake’a i jego jęki, był bardzo cieszy go. Poprosiłem Jake, jakie to uczucie. On po prostu odpowiedział, dając mi duży uśmiech i potrząsając głową z aprobatą.

Mógłbym powiedzieć, że Jake był prawie gotowy do cum, gdy odsunął się. Ruszył w dół i niech Larry położył się na łóżku, żeby mogli zamienić się miejscami. Kurek Larry był już ciężko, chociaż nie tak duże, jak Jake

Jake wziął kurek Larry’ego w usta i zaczęła ssać go zaciekle, wciągając go jak masować jego piłki i przesunął dłonią w górę iw dół szybu. Po kilku minutach wstał i Larry przemieszczać, tak aby były one w pozycji 69. Zarówno wziął każdy inni kurek w ustach i nadal zadowolić siebie. Joann i ja się tak po prostu włączyć je oglądać. Oboje biegały nasze ręce na naszych cipek.

To nie trwało długo, myślę, że przyszedł razem. Obaj wzięli inni cum w ustach. Joann i oklaskiwany widząc każdy z nich ma co inni cum w ustach ich nie rozlewając ani kropli.

Po faceci zebrane się, pytali nas dziewczęta gdybyśmy byli zadowoleni. I powiedział: „Jesteśmy ogromnie zadowoleni, ale nie sądzę, jesteśmy za spełniony, jak dwa”.

Niech chłopaki odzyskania, Joann poszedł i otworzył kolejną butelkę wina. Pomogłem jej wlać cztery szklanki. Usiedliśmy wokół rozmawiając przez chwilę. Zapytaliśmy ile pieniędzy stracił w kasynie. Nie chcieli nam powiedzieć.

Po około 15-20 minutach rozmowy, Larry spojrzał na mnie i dał mi przyjść przez niego na łóżku. Chętnie wstał i podszedł do niego. Jake przystąpił do przejść do Joann i zająć się nią. Larry siedział na krawędzi łóżka. Usiadłem na kolanach twarzą do niego i owinął ramiona wokół jego szyi. Zacząłem go pocałować i pocierać palcami po głowie i po włosach. Wspólnie prowadziliśmy nasze ręce na każdego organu innych.

Z jakiegoś powodu zaczął mówić bardzo brudne Larry. I powiedział coś w stylu „Jak myślisz, można pieprzyć mi z tym fag koguta twoje?” On odpowiedział, mówiąc „to cock może kurwa gówno z dowolnego cipki wokół.” Jake i Joann zaczął śmiać się z naszych słownych komentarzy i zaczął w ich własnych brudnych uwag. Zanim się wiedzieli, wszystkie cztery z nas dźwięczności komentarze typu „chodź kurwa kurwa, będę pieprzyć swoje gorące cipki dla wszystkich jego wartości.” Myślę, że to był konkurs, kto mógłby powiedzieć, najbardziej obrzydliwe rzeczy.

I zaczął pocierać moje bardzo mokrej cipki nad wałem Larry’ego. „Pieprzona dziwka ma moczenie mokre cipki, zakład chce duży kurek tłuszczu w jej” Larry powiedział jak on obracać biodrami pozwolić mu poślizg kogut rację. I od razu wbił mi miednicę mocno na niego tak, że jego penis będzie kopać głęboko wewnątrz mnie.