I pchnął Larry powrotem na łóżku i nachylił się nad nim

I pchnął Larry powrotem na łóżku i nachylił się nad nim, więc możemy przelecieć twarde i wściekły. Kontynuowaliśmy naszą słowny atak, kiedy walił się na siebie, moja cipka przesuwane w górę iw dół, a jego twardy kutas. „Daj mi, że duża stadnina, RAM kurek trudne tłuszczu głęboko we mnie, kurwa moje gorące cunt dziecko”.
woman-499756_1280
Byliśmy cholernie jakby nie było jutra, kiedy poczułem dłoń rozpocząć pocierać moją cipkę od tyłu. Następnie rozstał czeki tyłek i zaczął sondować na mój tyłek otworu. Jake smarowych dupę od moich soków cipki. Wiedziałem dokładnie, co zamierza zrobić. On wie, jak bardzo chciałabym być podwójnie przejebane. Rzeczywiście, wkrótce poczuł rozpoczęcia cock, aby wprowadzić mnie w dupę. Zajęło mu trochę czasu, ale wkrótce gdyby zaciął się tak daleko, jak tylko mógł. Uwielbiam posiadające kurek kurwa dupę jednocześnie jako jeden pieprzy moją cipkę. Jake i Larry dostał się do rytmu, zarówno strzelanie swoje narzędzia miłosne i poza mną w tym samym czasie.

Po wszyscy dostaliśmy w stałym rytmie, Joann podeszła. I wskazał na jej ruch w górę, więc mogłem lizać jej cipki. Odsunęła jej cunt prosto w moją twarz, pozwalając mi przesunąć swój język między jej wargi cipki i na jej clit. Jej clit był tak twardy i duże. Moje palce szybko znalazł jej gorącej cipki, kopać głęboko w środku. Chłopaki pomógł mi otarciem i szczypanie w piersi i sutki Joann jest.

Kontynuowaliśmy naszą czterech kierunkach kurwa przez jakiś czas, dopóki nie był pierwszym, który eksploduje w innym niesamowitym orgazmem. Joann wkrótce potem, strzelanie jej gorącej spermy na twarzy ponownie. Kilka minut później Jake i Larry zastrzelił obu ich ładunków głęboko w mojej dupie i cipki w tym samym czasie. We wszystkich czterech spadł całkowicie wyczerpany w stos na łóżku. To było niewiarygodne noc przyjemny fucking.

Po złapaliśmy oddech, Jake i ja ruszyliśmy z powrotem do naszego domku. Było bardzo późno i musieliśmy się trochę przespać, zanim spotkaliśmy się ponownie następnego dnia rano zbadać następną wyspę.

Rozdział szósty —– —–

Następnego dnia mieliśmy bardzo ekscytujący czas na wyspie. Na wyspie, że byliśmy wizyty był bardzo piękny górzysta wyspa. Jest znany ze swoich pięknych górskich potoków i wodospadów. Czterech z nas zdecydowała się dostać taksówkę taksówki i wziąć na wycieczkę w góry. Przewodnik (taksówkarz) po raz pierwszy zabrał nas do górskiej jaskini, a następnie do wspaniałego wodospadu. U podnóża wodospadu był miły mały basen, który wyglądał na bardzo kuszące dla przyjemnego pływania. Było to bardzo popularna wodospadu i tłumy były dość duże, więc nie czuliśmy się jak pływanie na oczach wszystkich. Poprosiliśmy w instrukcji, czy były jakieś wodospady, które nie były tak zatłoczone. On powiedział, że dwa nie jest zbyt daleko. Jedną z nich była wycieczka pięć mil w lesie deszczowym. Druga była jedna podwyżka mile. Myśleliśmy, pięć mil był zbyt daleko, ale 1 mile brzmi dobrze.

Zawiózł nas do końca szlaku 1 mili i wskazał nam w kierunku wodospadu. Powiedział, że będzie czekał tam, aż wrócimy. Na naszej wędrówki z powrotem do upadków, spotkaliśmy jedną grupę, ale poza tym, nie widzę nikogo. Kiedy zbliżył się do upadków, słychać było huk spadającej wody nad urwiska górskie. To było absolutnie wspaniałe. Mały wodospad pojawiające się na stronie góry, upadki około 40 stóp do małego małego basenu z wodą położony w skałach otoczonych bujną liści lasów deszczowych. Chociaż nie jest tak duży jak pierwszy wodospadu, to z pewnością tak ogłuszania.

Najlepszą rzeczą było to, że byliśmy jedynymi tam. Przywieźliśmy nasze stroje kąpielowe z nami, ale ponieważ nie było nikogo, zdecydowaliśmy się wziąć trochę chudy kąpieli. Wszyscy rozebrał i wskoczył. Oh co za odświeżające uczucie. Woda była wspaniała. Wkrótce poczuła parę rąk owinąć wokół mnie od tyłu. To był Larry. Od razu zaczął masować moje piersi za mną. Czułem go wcisnąć się przed moim tyłu. Sięgnąłem ręką za mną i poczułem, że już trudno, mmmmm. Nacisnąłem moją dupę naciskając na jego twardy członek. Staliśmy w wodzie na tyle głęboko, że możemy stanąć na dole i mają nasze głowy nad wodą.

I spojrzał na Jake’a i był zajęty Joann. Jake i ja pieprzył wielokrotnie w wodzie. To jest coś, co lubisz robić, ponieważ są znacznie lżejsze w wodzie, dzięki czemu można poruszać się i odebrać partnerowi łatwiej.

I odwrócił się w stronę Larry. I zawinięte moje ręce na szyję i zaczęła całować go bardzo żarliwie. Potem zerwał się i owinęła nogi wokół tej talii, przyciskając moje Crouch wobec niego. Larry zaczął przesuwać jego twarde kurek górę iw dół na cipie; cholera byłem tak mokre i napalone. I rozłożone nogi lekko zaprosić go, aby wprowadzić mnie. Zsunął rację. Zacząłem odbijać w górę iw dół w wodzie, dzięki czemu jego kogut do ślizgania się i wyjść z mojej gorącej cipki. I spojrzał na Jake’a i Joann i robią to samo.

Czytajcie dalej na portalu: portal ogłoszeniowy także na tej stronie – przejdź tutaj