Mike kiedykolwiek tak powoli przeniósł jego kogut

Mike kiedykolwiek tak powoli przeniósł jego kogut i obecnie dupie przez kilka minut, po czym powiedział: „Nie mogę już tego znieść Mat” i zaczął przyspieszyć kroku. Z Mikes jęki i ciężki oddech i moim własnym chrząkanie i jęki echem przez szatni. To nie wziąłby nikogo długo w jakiejkolwiek bliskości szatni, aby dowiedzieć się, co się dzieje. Jak Mike pieprzył mnie mocniej ból nigdy nie opuścił stomatolog łódź, ale po prostu koncentruje się na tym, co jego głowa koguta robił do mojego prostaty.
22
W połowie kurwa Mike dostał trochę więcej mydła z dozownikiem i osiągnął wokół i chwycił mnie za twardy kutas i wsunął rękę w górę iw dół mojego wału. Położył lewą rękę wokół mojej piersi i wyciągnął mnie na jego ciele. Odetchnął ciężkie do mojego ucha i powiedział: „O kurwa Matt, nie masz pojęcia, jak dobry to czuje.” I jęknął jak ja położyłem głowę na jego ramieniu i powiedział: „Tak, wiem”. Ugryzł mnie za szyję i powiedział: „Będę cum w dupę, i nic nie można na to poradzić.” próbowałem naciskać go jakbym nie chciał mu, i to właśnie uczyniło go wyciągnąć rękę z mojego fiuta i zgarnij moje biodra i pieprz mnie mocniej. Powiedział, że to znowu „Nic nie można na to poradzić”, jak jego ciężki worek piłka uderzyła wbrew mojej skazy trudniej fucked on mnie, to doprowadzało mnie do szału na punkcie miałem tylko do pchania mój tyłek z powrotem do pchnięć Mike’a.

Wtedy uderzył mnie uczucie znów i niemal bez ostrzeżenia I chrząknął i jęknął potem całej ścianie bloku prysznic. To był pierwszy raz, kiedy ktokolwiek przyszedł bez dotykania mojego fiuta. Mój tyłek zaciśnięte wokół Mike’a penisa z każdym strumieniem, który uderzył w ścianę. „Czy Cumming ty mały papierosa?” Powiedział Mike jak jęknął. „O Boże”. Czy wszystko, co mogłem powiedzieć.

Potem jęki Mike dostał głośniej i jego kurwa bardziej nieobliczalny, tchnął ciężkie i chrząknął jak czułem jego kogut eksploduje w dupie. „Oh, Fuck” Mike jęknął. Czułem się tak gorąco, pomyślałem, że cum ponownie. Mike pociągnął mnie do niego ponownie i ugryzł mnie w szyję, jak skończył Cumming. Z obydwojga ciężki oddech on trzymał mnie za takiego jak jego cock zmiękczone i wymknął się z moim tyłku.

Wtem rozległ się głos z tyłu nas, „Co do cholery się tu dzieje?” Mike i ja odwróciłam się i Bob stał tam, „Trener powiedział mi, by sprawdzić na was i to, co znajdę?” Bob powiedział mock niesmak. Natychmiast Mike zdenerwował i powiedział: „Jeśli powiesz nikomu o tym ty mały fuckin ‚Sevey, jesteś martwy.” Śmiałem się i Mike dał mi mylić wygląd. Gdy spojrzał na Boba, Mike wreszcie zauważył Bob głaszcząc siedem calowy kogut wystaje spod nóg jego podkoszulek. I powiedział: „Nie sądzę, że to powiem.” Wtedy olśniło Mike i uśmiechnął się.
Znalazłem Robin i Dennis siedzi w głównym pomieszczeniu w mieszkaniu, kiedy wróciłem do domu. Byli oglądania telewizji i nie wkręcania, którego byłem wdzięczny, zważywszy na rozmowę ja właśnie miałem z Shanna.

„Hej,” mój współlokator powiedział, jak tylko mnie zobaczył, „Czy widzę, że wychodzi z biura pani Polkins wcześniej?”

I prawie zapomniał o oral bym dostał w swoim biurze, dopóki nie odezwał się. „Tak, mam małą ranę na ręku, a ona nalegała ona spojrzeć na niego. Okazało się, że nie, choć”. Pokazałem mu czystego, nieuszkodzonego dłoni.

„Czy to prawda, co ich powiedzenie seks spotkania?” Robin pyta mnie podniecony, opierając się na poręczy krzesła z uśmiechem na mnie. Nie mam pojęcia, co ona mówi, dopóki ona trwa. „To ona daje blowjobs do każdego faceta, który idzie tam,” ruda wyjaśnić, kiedy dałem jej pustym wzrokiem. Czułam moją twarz obracając czerwony, i wiedział, że mieli ich odpowiedzi, jak poszedłem do mojego pokoju, w towarzystwie swoich snickers.

Musiałem działać dzisiaj, więc ja wskoczyłem pod prysznic i wściekle czyszczone. Czasami nienawidzę prysznica przed pracą, wiedząc, że muszę jeszcze jeden, po pracy na grilla, ale Nienawidziłem zadziała brudne, również. Powinienem był zapytał, czy Shanna musiał pracować, ale nie przyszło mi do głowy w chwili, a ja nie śmiem nazwać się dowiedzieć. Miała jasno, że ona ze mną rozmawiać, kiedy był gotowy.